Zrušenie nariadených opatrení pri potvrdení Afrického moru ošípaných v domácich chovoch

18.11.2020

Regionálna veterinárna a potravinová správa Košice - okolie oznamuje zrušenie nariadených opatrení pri potvrdení Afrického moru ošípaných v domácich chovoch, ktoré boli nariadené chovateľom ošípaných, oznamom:

Regionálna veterinárna a potravinová správa Košice - okolie oznamuje, že dňa 13.11.2020 zrušila nariadené opatrenia pri potvrdení Afrického moru ošípaných v domácich chovoch. Ošípané je možné chovať len v registrovaných chovoch a za dodržiavania podmienok biologickej bezpečnosti chovu.

MVDr. Štefan Karahuta

riaditeľ RVPS Košice - okolie

Oficiálny oznam a zoznam rušených opatrení - kliknite na stiahnutie

Zoznam aktualít: