POZOR - ZMENA DÁTUMU VOLIEB Informácie k voľbám do orgánov samosprávy obcí 2020, zoznam kandidátov obce Drienovec

01.12.2019

Vážený volič

Dovoľujeme si Vás informovať o voľbách do orgánov samosprávy obcí, ktoré sa mali pôvodne konať dňa 4.4.2020 od 7:00 do 22:00.

Kôli hrozbe ochorenia COVID-19 sa voľby podľa nového nariadenia predsedu NR SR odkladajú a budú sa konať až dňa 3.10.2020 od 7:00 do 22:00 .

Podrobné pokyny a informácie, ako aj žiadosť o voľbu pre voliča mimo územia SR nájdete v tomto priloženom dokumente:

Rozhodnutie predsedu NR SR o odklade volieb do samospráv a obcí:

Zoznam kandidátov:

1. Gabriel Gavallér, 59r., podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie

2. Július Máťáš Mgr., 49r., vedúci predajne, Kotlebovci - ľudová strana naše Slovensko

3. Peter Rédvai, 46 r., prevádzkový elektrikár, nezávislý kandidát

4. Ernest Spielmann, 52 r., výsluhový dôchodca, Smer - sociálna demokracia